Menneskene

Personlige trenere, instruktører og behandlere med sterk faglig bakgrunn. Sammen ser vi helheten og finner et opplegg som er individuelt tilpasset deg og dine mål.

 
IMG_0593.jpg

Øystein Bjørnes
Fysioterapeut

Tlf 979 76 089
oystein@sagaft.no

IMG_0528.jpg

Thomas Nordengen-Røli
Fysioterapeut
CrossFit Level 1-trener, CrossFit Kids-trener

Tlf 951 37 667
thomas@sagaft.no

IMG_0445.jpg

Terje Saugestad
Fysioterapeut, Osteopat
CrossFit Level 1-trener

Tlf 915 12 231
terje@sagaft.no

 
IMG_0506.jpg

Aud Irene Aunvold
Psykomotorisk fysioterapeut

Tlf 979 37 161               aud@sagaft.no

IMG_2434.jpg

Stine Tessem Tangen
Naprapat 

Tlf 994 61 497
stine@sagaft.no 

IMG_0376.jpg

Øyvind Dalen
Naprapat 

Tlf 419 36 251
oyvind@sagaft.no 

 
25435104_10215409376411097_490761203_o.jpg

Trude Nordengen-Røli
CrossFit Level 2-trener, CrossFit Kids-trener

trude@sagaft.no

 
IMG_0427.jpg

Kristine Lundereng
CrossFit Level 1-trener

 
IMG_0446.jpg

Hanne Line Teigen
CrossFit Level 1-trener 

IMG_0582.jpg

Linn Blomseth
CrossFit Level 1-trener

 
 
IMG_0556.jpg

Stian Røsegg
Trivselsagent
stian@sagaft.no

IMG_0456.jpg

Thomas Austheim
Kampsport-trener

IMG_0465.jpg

Sondre Roel Oppebøen
Hjelpetrener kampsport